BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
Yabancı Diller Yüksekokulu

 

Duyurular
Modern Diller Bölümü 2017-2018 Bahar Dönemi Ara Sınav Tarihleri ve Yerleri

2017-2018 BAHAR DÖNEMİ MODERN DİLLER BÖLÜMÜ ARA SINAV TARİHLERİ ve YERLERİ

Dersin Adı ve Şubesi

Gün ve Saat

Derslik

Öğretim Elemanı

E-Posta

FRA 103 (01)

19.04.2018 Prş

10:00-11:00

B-09

NİHAL YILMAZ

tulipninu@gmail.com

FRA 303(01)

11.04.2018 Çrş

11:00-12:00

B-103

NİHAL YILMAZ

tulipninu@gmail.com

1.Kur

 ESP 111/119 01-111-02

11.04.2018 Çrş

17:00-18:00

HAZIRLIK

D-107

HANDE BELİZ YILMAZ

beliz@baskent.edu.tr

 2.Kur

 ESP 112(02)

12.04.2018 Prş

14:00-15:00

HAZIRLIK

B-111

HANDE BELİZ YILMAZ

beliz@baskent.edu.tr

8.Kur

 ESP 118(01)

12.04.2018 Prş

12:00-13:00

HAZIRLIK

B-212

HANDE BELİZ YILMAZ

beliz@baskent.edu.tr

RUS 111 (03)

11.04.2018 Çrş

12:00-13:00

B-08

GÖNÜL ALİYEVA

kaliyeva@baskent.edu.tr

RUS 111 (04)

12.04.2018 Prş

10:00-11:00

B-08

GÖNÜL ALİYEVA

kaliyeva@baskent.edu.tr

RUS 112

11.04.2018 Çrş

13:30-14:30

B-08

GÖNÜL ALİYEVA

kaliyeva@baskent.edu.tr

RUS 113

13.04.2018 Cuma

12:00-13:00

B-07

GÖNÜL ALİYEVA

kaliyeva@baskent.edu.tr

CIN 114

09.04.2018 Pzt

17:00-19:50

B-09

DUYGU SARIKAYA

dsarikaya@baskent.edu.tr

CIN 116

13.04.2018 Cuma

14:00-16:50

B-09

DUYGU

SARIKAYA

dsarikaya@baskent.edu.tr

CIN 118

13.04.2018 Cuma

17:00-19:50

B-09

DUYGU SARIKAYA

dsarikaya@baskent.edu.tr

1.Kur

RUS111/119(01/02)

10.04.2018 Salı

17:00-18:00

B-08

GÖKÇE İNAN

gsonmez@baskent.edu.tr

2.Kur

RUS 112(01)

09.04.2018 Pzt

17:00-18:00

B-08

GÖKÇE İNAN

gsonmez@baskent.edu.tr

3.Kur

RUS 113(01)

11.04.2018 Çrş

14:00-15:00

B-08

GÖKÇE İNAN

gsonmez@baskent.edu.tr

ITA 111-1

ITA 119-1

10.04.2018 Salı

11:00-12:30

B-09

SİNEM TEKTEN

sinemtekten@baskent.edu

DKS 470

ITA 202

09.04.2018 Pzt

11:30-13:00

DKS 104

SİNEM TEKTEN

sinemtekten@baskent.edu

DKS 362

09.04.2018 Pzt

10:00-11:30

DKS 104

SİNEM TEKTEN

sinemtekten@baskent.edu

ITA 112-1

10.04.2018 Salı

15:00-16:30

B-09

SİNEM TEKTEN

sinemtekten@baskent.edu

ALM111/119-01

16.04.2018 Pzt

11:00-13:50

B-07

Sinem Mollam.

sinemm@baskent.edu.tr

ALM 112

17.04.2018 Salı

11:00-13:50

B-07

Sinem Mollam

sinemm@baskent.edu.tr

ALM116

18.04.2018 Çrş

17:00-19:00

B-07

Sinem Mollam

sinemm@baskent.edu.tr

ALM 111/119-02

19.04.2018 Prş

11:00-13:50

B-07

Sinem Mollam.

sinemm@baskent.edu.tr

1.Kur

ARB 103 (01)

17:04.2018 Salı

13:00-15:00

B-10

Derya Adalar S.

adalar@a.baskent.edu.tr

2. Kur

ARB 104 (01)

10.04.2018 Salı

10:00-12:00

B-10

Derya Adalar S.

adalar@a.baskent.edu.tr

1.Kur FRA 103(02)

2.Kur FRA 104(01)

25.04.2018 Çrş

14:00-15:00

B-09

ESER AKBAŞ

eserrakbas@gmail.com

CIN 111/119

10.04.2018 Salı

17:00-19:50

B-09

EZGİ CANPOLAT

canpolatezgi@hotmail.com

CIN 112

11.04.2018 Çrş

17:00-19:50

B-09

EZGİ CANPOLAT

canpolatezgi@hotmail.com

CIN 113

12.04.201 Prş

17:00-19:50

 

B-09

EZGİ CANPOLAT

canpolatezgi@hotmail.com