BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
Yabancı Diller Yüksekokulu

 

Duyurular
Modern Diller Bölümü 2017-2018 Güz Dönemi Final Tarihleri

2017-2018 GÜZ DÖNEMİ MODERN DİLLER BÖLÜMÜ FİNAL SINAV TARİHLERİ ve YERLERİ

 

Dersin Adı ve Şubesi

Gün ve Saat

Derslik

Öğretim Elemanı

E-Posta

FRA 103

08.01.2018 Pazartesi

15:00-16:00

B-08

NİHAL YILMAZ

tulipninu@gmail.com

1.Kur

 ESP 111/119 01-02

04.01.2018Perşembe

17:00-18:00

HAZIRLIK

D-107

HANDE BELİZ YILMAZ

beliz@baskent.edu.tr

2.Kur

 ESP 112(01)

09.01.2018 Salı

17:00-18:00

HAZIRLIK

B-07

HANDE BELİZ YILMAZ

beliz@baskent.edu.tr

7.Kur

 ESP 117(01)

04.01.2018Perşembe

12:00-13:00

HAZIRLIK

B-07

HANDE BELİZ YILMAZ

beliz@baskent.edu.tr

RUS 113

04.01.2018Perşembe

09:00-10:00

C-02

GÖNÜL ALİYEVA

kaliyeva@baskent.edu.tr

RUS 111(02)

RUS 111(04)

RUS 119(04)

10.01.2018Çarşamba

12:00-13:00

B-09

GÖNÜL ALİYEVA

kaliyeva@baskent.edu.tr

RUS 112(01)

05.01.2018 Cuma

10:00-11:00

C-05

GÖNÜL ALİYEVA

kaliyeva@baskent.edu.tr

CIN 111 1. Kur

09.01.2018 Salı

17:30-20:30

C-11

DUYGU SARIKAYA

dsarikaya@baskent.edu.tr

CIN 112 2. Kur

10.01.2018Çarşamba

17:30-20:30

C-11

DUYGU SARIKAYA

dsarikaya@baskent.edu.tr

CIN 113 3.Kur

11.01.2018Perşembe

17:30-20:30

C-11

DUYGU

SARIKAYA

dsarikaya@baskent.edu.tr

CIN 115 5.Kur

12.01.2018 Cuma

15:00-16:30

C-11

DUYGU SARIKAYA

dsarikaya@baskent.edu.tr

CIN 117 7.Kur

12.01.2018 Cuma

17:30-20:00

C-11

DUYGU SARIKAYA

dsarikaya@baskent.edu.tr

CIN 119 1.Kur

09.01.2018 Salı

17:30-20:30

C-11

DUYGU SARIKAYA

dsarikaya@baskent.edu.tr

1.Kur

RUS111/119(01/03)

05.01.2018 Cuma

17:00-18:00

B-07

GÖKÇE İNAN

gsonmez@baskent.edu.tr

2.Kur

RUS 112(01)

08.01.2018Pazartesi

13:00-14:00

B-07

GÖKÇE İNAN

gsonmez@baskent.edu.tr

7.Kur

RUS 117(01)

08.01.2018Pazartesi

11:00-12:00

B-07

GÖKÇE İNAN

gsonmez@baskent.edu.tr

ITA 111-1

ITA 119-1

16.01.2018 Salı

14:00-15:00

C-05

SİNEM TEKTEN

sinemtekten@baskent.edu.tr

ITA 111-2

ITA 119-2

15.01.2017Pazartesi

14:00-15:00

B-10

SİNEM TEKTEN

sinemtekten@baskent.edu.tr

DKS 469

ITA 201

08.01.2018Pazartesi

13:00-15:00

DKS 105

SİNEM TEKTEN

sinemtekten@baskent.edu.tr

DKS 361

10.01.2018Çarşamba

10:00-12:00

DKS 105

SİNEM TEKTEN

sinemtekten@baskent.edu.tr

ITA 112-1

16.01.2018 Salı

14:00-15:00

C-05

SİNEM TEKTEN

sinemtekten@baskent.edu.tr

ALM111/119-01

08.01.2018Pazartesi

11:00

C-209

Sinem Mollam.

sinemm@baskent.edu.tr

ALM 112

09.01.2018 Salı

10:00

B-07

Sinem Mollam

sinemm@baskent.edu.tr

ALM115

10.01.2018Çarşamba

14:00

B-07

Sinem Mollam

sinemm@baskent.edu.tr

ALM 113

04.01.2018Perşembe

14:00

D-110

Sinem Mollam

sinemm@baskent.edu.tr

ALM 111/119-02

05.01.2018 Cuma

11:00

D-107

Sinem Mollam.

sinemm@baskent.edu.tr

ARB 111-1

09.12.2017 Salı Saat:10:00-12:00

           B-08

Derya Adalar S.

adalar@a.baskent.edu.tr