BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
Yabancı Diller Yüksekokulu

 

Duyurular
Modern Diller Birimi 2020-2021 Güz Dönemi Ara Sınav Tarih ve Saatleri

 

2020-21 GÜZ MODERN DİLLER ARA SINAV TARİHLERİ

 

İTALYANCA

 

DERS KODU

TARİH

SINAV YERİ

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

DKS 361

14.11.20

OYS

SİNEM TEKTEN

DKS469

12.11.20

OYS

SİNEM TEKTEN

DKS 470

11.11.20

OYS

SİNEM TEKTEN

GMS 247

12.11.20

OYS

SİNEM TEKTEN

ITA 111/119 (01)

27.11.20

OYS

DAMLA ATLILAR

ITA 112/219 (01)

27.11.20

OYS

DAMLA ATLILAR

GMS 235

28.11.20

OYS

DAMLA ATLILAR

 

İSPANYOLCA

 

DERS KODU/ ŞUBE

GÜN VE SAAT

SINAV YERİ

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

1.KUR

ESP 111/119-01

17/11/2020 09:00-17:00

SALI

 

MOODLE

 

HANDE BELİZ YILMAZ

1.KUR

ESP 111/119-02

19/11/2020 09:00-17:00

PERŞEMBE

 

MOODLE

 

HANDE BELİZ YILMAZ

2.KUR

ESP 112/219-01

19/11/2020 09:00-17:00

PERŞEMBE

 

MOODLE

 

HANDE BELİZ YILMAZ

4.KUR

ESP 114-01

20/11/2020 09:00-17:00

CUMA

 

MOODLE

 

HANDE BELİZ YILMAZ

SPN 101-01

ZORUNLU SEÇMELİ 

16/11/2020 09:00-17:00

PAZARTESİ

 

MOODLE

 

HANDE BELİZ YILMAZ

SPN 201-01 

ZORUNLU SEÇMELİ

18/11/2020 09:00-17:00

ÇARŞAMBA 

 

MOODLE

 

HANDE BELİZ YILMAZ

TRZ 181

ZORUNLU SEÇMELİ

20/11/2020 09:00-17:00

CUMA

 

MOODLE

 

HANDE BELİZ YILMAZ

 

FRANSIZCA

 

DERS KODU/ ŞUBE

GÜN VE SAAT

SINAV YERİ

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

 

FRA111/119 (01)

16.11.20 PAZARTESİ

SAAT: 18:00-19:00

OYS

 

NİHAL YILMAZ

FRA111/119 (02)

20.11.20 CUMA

SAAT: 14:00-15:00

 

OYS

 

NİHAL YILMAZ

FRA 112/219 (01)

21.11.20 CUMARTESİ

SAAT: 11:00-12:00

 

OYS

 

NİHAL YILMAZ

FRA 113

15.11.20 PAZAR

SAAT: 11:00-12:00

 

OYS

 

NİHAL YILMAZ

GMS 435

26.11.20 PERŞEMBE

SAAT: 10:00-11:00

 

OYS

 

NİHAL YILMAZ

GMS 447

25.11.20 ÇARŞAMBA

SAAT: 14:00-15:00

 

OYS

 

NİHAL YILMAZ

 

RUSÇA

 

DERS KODU/ ŞUBE

GÜN VE SAAT

SINAV YERİ

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

RUS 111/119 (01)

9-15.11.20

OYS

 

Doç. Dr. KONUL ALIYEVA

RUS 111/119 (02)

9-15.11.20

 

OYS

 

Doç. Dr. KONUL ALIYEVA

TRZ 181

9-15.11.20

 

OYS

 

Doç. Dr. KONUL ALIYEVA

RUS 112/219 (01)

13-19.11.20

 

OYS

 

Doç. Dr. KONUL ALIYEVA

RUS 113

6-12.11.20

 

OYS

 

Doç. Dr. KONUL ALIYEVA

RUS 118

6-12.11.20

 

OYS

 

Doç. Dr. KONUL ALIYEVA

 

ALMANCA

 

DERS KODU/ ŞUBE

GÜN VE SAAT

SINAV YERİ

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

GER 101

PAZARTESİ 16.11.20

14:00-17:00

OYS

 

MUSA SALİH ÖZBAY

GER 201

ÇARŞAMBA 18.11.20

09:00-12:00

 

OYS

 

MUSA SALİH ÖZBAY

ALM 111/119 (01)

SALI 17.11.20 

10:00-13:00

 

OYS

 

MUSA SALİH ÖZBAY

ALM 111/119 (02)

CUMA 20.11.20 

11:00-14:00

 

OYS

 

MUSA SALİH ÖZBAY

ALM 112/219 (01)

19.11.20 PERŞEMBE 10:00-13:00

 

OYS

 

MUSA SALİH ÖZBAY

 

ÇİNCE

 

DERS KODU / ŞUBE

GÜN VE SAAT

SINAV YERİ

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

CIN 111 / 119 1. Kur

CUMA 13.11.20

09:00-17:00

 

OYS

 

MÜBERRA BATUHAN

CIN 112 / 219 2. Kur

CUMA 13.11.20 

09:00-17:00

 

OYS

 

MÜBERRA BATUHAN

 

ARAPÇA

 

DERS KODU / ŞUBE

GÜN VE SAAT

SINAV YERİ

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

ARB 111 / 119 (01)

SALI 17.11.2020

13.30 – 14.30

OYS

Doç. Dr. MURAT ÖZCAN